HAKKIMIZDA

BGD CEPHE KAPLAMA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TEKNİKER KURUCUSU TARAFINDAN SEKTÖRDEKİ NİTELİKLİ VE UZMANLAŞMIŞ POTANSİYEL EKSIĞİNİ DOLDURMAK VE KALİTE ODAKLI HİZMET SUNMAK AMACIYLA KURULMUŞTUR.

BGD CEPHE;  TİCARİ HAYATINA BAŞLAMADAN ÖNCEKI TECRÜBELERİNİ, SEKTÖRÜN ÖNDE FİRMALARINDAN CAN ALÜMİNYUM VE AKM ALÜMİNYUM FİRMASININ  ÜST YÖNETİCİ  OLARAK HAYATA GEÇİRMİŞTİR. UYGULAMA VE GİYDİRME CEPHE İŞİNİN EN ÖNEMLİ KONUSU OLAN HAMMMADDE ALÜMİNYUM ÜZERİNDE ÜRETİMİNDEN PAZALAMASINA SATIŞINDAN DENETLENMESİNE KADAR HER BİR BÖLÜMÜNDE FAZLA BİLGİYE SAHİP OLMANIN AVANTAJINI GÖRMÜŞTÜR.ALÜMİNYUM VE CEPHE KAPLAMA SEKTÖRÜNDE HEM YERLİ HEM DE İTHAL ALÜMİNYUM MARKALARI ÜZERİNE ODAKLANIRKEN, TASARIM, İMALAT VE MONTAJ PROSEDÜRLERİNDE SİSTEMATİK BÜTÜNLÜĞÜ KORUMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.

İLKE EDİNİLEN KISTAS HER PROJE İÇİN ÖZEL MALZEME SEÇİMİ VE İHTİYACA EN UYGUN ÇÖZÜMÜN EKONOMİK VE KALİTELİ OLARAK ORTAYA KONMASI PRENSİBİDİR. HER PROJE, ÇEVRE ŞARTLARI, STATİK ANALİZ VE TASARIM BÜTÜNLÜĞÜ KRİTERLERİNE GÖRE DEĞERLENDİRİLEREK HANGİ SİSTEMİN UYGUN OLDUĞU TECRÜBE, BİLGİ VE BİRİKİMLERİMİZ SONUCU KARARLAŞTIRILIR.

BGD CEPHE; TASARIMDAN BAŞLAYIP UYGULAMAYA GİDEN SÜREÇTE HEM GÜNÜMÜZÜN HEM DE GELECEĞİN MİMARİ CEPHE SİSİTEMLERİ VE YARDIMCI ÖĞELERİNİ SİZ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAYA DEVAM EDECEKTİR.